Consiliu de Administrație
2023-2024

COMPONENȚA CONSILIULUI DE ADMINISTRAȚIE

Pentru anul școlar 2023-2024

1. Stoiconi Cristian – Ioan – președinte
2. Crăciun Alina Florentina – reprezentant cadre didactice
3. Dumescu Mihaela – Cristina – reprezentant cadre didactice
4. Ionescu – Moratelli Claudia – reprezentant cadre didactice
5. Rusu Ariadna – reprezentant cadre didactice
6. Dobra Camelia – reprezentant părinți
7. Tudor Simona – reprezentant părinți
8. Ungur Vasile – reprezentant Consiliul Local
9. Schöner Emil – Alexandru – reprezentant Consiliul Local
10. Manea Maria – reprezentantul primarului
11. Bozgan Natalia – reprezentantul elevilor
12. Glauber Andrea – secretarul CA

Din raţiuni de siguranţă, datele de contact ale membrilor Consiliului de administraţie nu sunt şi nu se fac publice. Pentru probleme adresate Consiliului de administrație sau membrilor acestuia, vă rugăm să folosiţi pagina Contact – precizând la subiect „Pentru Consiliul de administrație”. Vă mulţumim pentru înţelegere!Planificarea Consiliui de administrație

Consiliul de administraţie se întruneşte, de regulă, o dată în fiecare lună. Tematica şedinţelor lunare ale Consiliului de Administraţie se discută şi se aprobă la începutul fiecărui an şcolar. Faţă de planificarea stabilită la începutul anului şcolar, pot să apară modificări determinate de activitatea unităţii de învăţământ, situaţii speciale, activitatea membrilor etc.