Vă anunțăm cu bucurie că în urma Concursului internațional pentru elevi, organizat de Universitatea de Vest în luna mai, eleva noastră, OARGA DENISA, din clasa a XII-a, sub îndrumarea dnei prof. DUMESCU MIHAELA, a reușit performanța de a obține PREMIUL I.

Acest premiu va fi răsplătit cu nota 10 (zece) la examenul de admitere la Facultatea de Științe ale Educației.

Felicitări tuturor și succes în continuare!